1,5% podatku

Twój 1,5% uzbroi Fort w nowe możliwości!

Przekazując swoje 1,5% podatku Fundacji Pełnej Życia możesz przyczynić się do rozwoju kulturalno-edukacyjnego Fortu Sztuki i Życia!

To dzięki tobie możemy podejmować nowe działania kulturalne, modernizować się, rozwijać naszą ofertę i brać udział w coraz to nowszych projektach.

Czy coś Cię to kosztuje? Absolutnie nic! Wystarczy, że wpiszesz w swoim formularzu PIT nasz numer KRS podany poniżej:

 

KRS 0000043097

Twój procent to wsparcie 3 w 1:

1. Wspierasz rehabilitację dzieci z niepełnosprawnościami – wpłaty z 1,5% podatku pomagają w finansowaniu ich codziennych zajęć terapeutycznych takich jak fizjoterapia, hipoterapia, psychoterapia, trening społeczny czy arteterapia – w tym Integracyjna Grupa Teatralna.

2. Uzbrajasz Fort Sztuki (i) Życia w nowe możliwości – uzupełniasz budżet potrzebny na organizację wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, pomagasz także urozmaicić przestrzeń dla mieszkańców, a w przyszłości – zbudować Centrum Hipoterapii, do którego przeniesiemy nasze konie.

3. Bierzesz pod finansową opiekę projekt WSPORNIK, wspierający opiekunów osób niesamodzielnych na terenie Krakowa – mowa tu o opiece odciążeniowej i kompleksowym wsparciu osoby niesamodzielnej. Takie osoby często wymagają pomocy w najbardziej podstawowych czynnościach.

Fundacja Pełna Życia
logo