Kategorie
Aktualności

Edukacyjna ścieżka pszczelarska

Fundacja Pełna Życia, dzięki wsparciu finansowemu Sylvamo, otworzyła edukacyjną ścieżkę pszczelarską na terenie naszego Fortu.
Gorąco zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do udziału w tym niezwykłym projekcie.
Ścieżkę można odwiedzić z grupą dzieci i w ramach ciekawej lekcji plenerowej wytłumaczyć dzieciom pewne zagadnienia ekologiczne i przyrodnicze.

Fundacja Pełna Życia, dzięki wsparciu finansowemu Sylvamo, otworzyła edukacyjną ścieżkę pszczelarską na terenie naszego Fortu.

Ideą tego projektu jest stworzenie przestrzeni, w której najmłodsi mogą dowiedzieć się więcej na temat pracy pszczół — tych niezwykle pożytecznych i potrzebnych owadów, dzięki którym cykl pracy natury może swobodnie się odbywać.

W ramach projektu nocą 6 września do fundacyjnych uli przybyły dwie rodziny pszczele, które na dobre zadomowiły się w naszym Forcie.

Gorąco zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do udziału w tym niezwykłym projekcie. Ścieżkę można odwiedzić z grupą dzieci i w ramach ciekawej lekcji plenerowej wytłumaczyć dzieciom pewne zagadnienia ekologiczne i przyrodnicze. Takie zajęcia to niezwykła okazja do rozwinięcia w dzieciach ciekawości świata, ale także przyjemna odskocznia od zajęć prowadzonych w budynku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

 

 kontakt@fort-sidzina.pl | fort@pelna-zycia.pl

+48 662 441 164

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *