Kategorie
Aktualności Bez kategorii

Fotorelacja 33 urodzin Fundacji Pełnej Życia

Fotorelacja z 33 urodziny Fundacji Pełnej Życia.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z 33 urodzin Fundacji Pełnej Życia, które odbyły się w sobotę,  22 października 2022.

 

Urodziny otwierał wernisaż wystawy malarskiej krakowskiej artystki, Jolanty Adamiec pt. „Barwa, kreska, cisza”. Prace zostały wykonane w technice farb olejnych na płótnie. Częściowo z użyciem szpachelki, budującą fakturę obrazu, która ożywia kompozycję malarską.

Opustoszałe, klimatyczne uliczki, będące tematem przewodnim wystawy, wibrują energią wyrazistej kreski,  towarzyszącej łagodnym, wręcz sennym pociągnięciom pędzla, tworząc wrażenie ukrytego ruchu,  drgających cieni pośród pozornie nieruchomych kamienic.

Wystawę będzie można oglądać do końca listopada podczas nadchodzących wydarzeń dziejących się w Forcie. O wszystkich wydarzeniach będziemy informować na stronie, w zakładce 'aktualności’ oraz w social mediach.

 

 

Po wernisażu odbyły się warsztaty autoprezentacji, podczas których uczestnicy mieli okazję posłuchać o nowych technologiach i technice wystąpień teatralnych.

Warsztaty zostały zrealizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Uwieńczeniem wieczoru był koncert smyczkowy muzyki filmowej w wykonaniu zespołu A Poco Kwartet.

Grali dla nas:

Magdalena Piotrowska – I skrzypce
Ryszard Piotrowski – II skrzypce
Katarzyna Matusiak – altówka
Joanna Nelicka – wiolonczela

Swoje prace, wykonywane na zajęciach arteterapii, przygotowali również podopieczni naszej Fundacji, które można było zakupić, dokładając w ten sposób cegiełkę wsparcia dla naszych młodych rękodzielników. Za każdą z nich, serdecznie dziękujemy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *