Kategorie
Aktualności

Spotkanie z Patrykiem Biegańskim

Serdecznie zapraszamy do naszego Fortu na spotkanie z Patrykiem Biegańskim – fotografem i podróżnikiem.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 24.11.2023 o godzinie 18:00. Patryk Biegański przybliży nam sztukę fotografii podróżniczej, podzieli się z nami doświadczeniami i opowie o trudnościach związanych ze swoją pracą. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć wystawę Danuty Węgiel „Portrety” która pozostaje dostępna w Forcie do 15.12.2023.

Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku, dostępnego tutaj.

Spotkanie jest współfinansowane ze środków miasta Krakowa.

Patryk Biegański fotografią zajmuje się od 2014 roku. Dzięki połączeniu tej sztuki z podróżami odnajduje fotogeniczne i ciekawe miejsca, które uwiecznia na swoich niezwykłych fotografiach. Współpracuje między innymi z Narodową Organizacją Turystyki Szwajcarii – Switzerland Tourism, a także markami Sigma, Marumi i Vanguard. Jego pracę doceniło wiele znanych portali internetowych, w tym National Geographic America oraz National Geographic Poland.

Więcej informacji na temat naszego gościa znajdziecie na stronie internetowej https://www.patrykbieganski.com/

Wydarzenie możliwe jest do realizacji dzięki współfinansowaniu z Unii Europejskiej, Oś 6 Dziedzictwo regionalne, Działanie 6.1 Rozwój dziedzictwa kulturowego i naturalnego Poddziałanie 6.1.1 Ochrona i opieka nad zabytkami. Tytuł projektu: Rewaloryzacja fortu 52 1/2 S „Skotniki” (Sidzina) poprzez remont i przebudowę dawnego bloku koszarowo-bojowego wraz z otoczeniem i zielenią forteczną. Numer projektu: RPMP.06.01.01-12-0115/16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *